Безрайдужна відповідь Власова мешканцям "Райдужного"

15 Ноября 2018

 

Громадська організація «Нове Таїрове» отримала офіційну відповідь на лист, направлений 10 вересня директору ННЦ «Інститут виноградарства та виноробства імені Таїрова» В'ячеславу Власову.

 

У листі було викладено прохання розглянути питання про добровільну передачу землі у власність Таїровської громади, відповідно до Генерального плану с. Лиманка - під будівництво 2-х шкіл та дитячого садка для жителів «Райдужного». У надії на позитивне рішення на користь громади під колективним зверненням, що було додано до листа, підписалися понад 2000 мешканців житлового масиву.

 

Більш детально - на сайті Громадської організації «Нове Таїрове» http://novetairove.org/i-v-prodolzhenie-voprosa-o-vydelen…/…

 

Відповідь пана Власова дала ясно зрозуміти, що на землю під соціально значущі об'єкти інфраструктури «Райдужний» може не розраховувати, принаймні, поки громада не поверне Інституту Таїрова невикористані за призначенням ділянки площею 5,5 і 15 га, виведені із запасів інституту ще в 2012 році. Відповідь більше схожа на публіцистичне есе, ніж на офіційну відповідь організації. У цьому есе класичні питання «Хто винен, що «Райдужний» побудований без шкіл і дитячих садків?» та «Чому це стало можливим?» так і залишилися без відповіді.

 

                

 

      

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *