Активісти припинили порушення з боку жеку

21 Ноября 2018

 

При наявності в квартирі лічильника тепла обслуговуюча організація не має право робити нарахування плати згідно площі квартири – Держпродспоживслужба.

Громадська організація «Нове Таїрове» звернулася до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, у складі якого тепер перебуває управління захисту споживачів. Мета звернення – захист прав мешканки «Райдужного», якій товариство «Житлово-комунальній сервіс» нараховує плату за теплопостачання згідно її житловій площі, без врахування показників лічильників тепла, які в неї встановлені.

Відреагувавши на звернення, головне управління у жовтні провело перевірку ЖЕКу і виявило порушення закону при нарахуванні плати за надання послуг з централізованого опалення не згідно показань лічильника тепла, а згідно площі квартири.

Контролюючим органом було винесено припис та зобов’язано обслуговуючу компанію усунути виявленні порушення закону та здійснити нарахування згідно з показниками квартирного засобу обліку теплової енергії.

Детальніше на сайті: http://novetairove.org/mi-zahistili-porusheni-prava-meshkantsya-masivu-na-zdijsnennya-plati-za-teplopostachannya-zgidno-vstanovlenogo-lichilnika-tepla/?fbclid=IwAR1TeiAJZJJ1BbbuCsbkpezcfgDqEZMY1E2mNpRALIAtUKEkbEU1S4CFqrg

 

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *