При Виконкомі Таїровської ради була створена адміністративна комісія

 

Ми вже повідомляли, що при Виконавчому комітеті Таїровської ради була створена адміністративна комісія, до складу якої увійшли фахівці-землевпорядники і юристи на чолі із заступником голови Павлом Погорілим.

 

Нагадаємо, головне завдання комісії — вирішення конфліктів та суперечок в питаннях благоустрою території.

 

Тож, зважаючи на чисельні звернення та скарги громадян з більшості населених пунктів та житлових масивів, які обурені величезною кількістю незаконно встановлених загороджувальних конструкцій, що заважають і автотранспорту, і пішоходам, Виконавчий комітет ради прийняв рішення про демонтаж самовільного встановлених загороджувальних конструкцій та засобів примусового зниження швидкості («лежачих поліцейських»), що обмежують рух транспортних засобів та пішоходів на території Таїровської громади.

 

Повноцінно свою роботу адмінкомісія розпочне після затвердження сесією «Положення щодо Діючих правил благоустрою території Таїровської громади».

 

У найближчий час ця робота буде проведена в населеному пункті Черноморка, де самовільно встановлені шлагбауми та металеві паркани нерідко перекривають цілі вулиці. За нашою інформацією, лише у Черноморці таких незаконних конструкцій — 18.

 

Демонтаж забезпечать спеціалісти Кп Жкп Таїрове у присутності працівників правоохоронних органів

 

  

 

   

 

  

коммент.

avatar
04 березень 2019, 18:45
Could not load snippet Jevix
avatar
04 березень 2019, 18:47
Could not load snippet Jevix

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *