Виконком розглянув питання надання матеріальної допомоги

 

 

Виконком розглянув питання надання матеріальної допомоги громадянам, що її потребують

Чергове засідання Виконавчого комітету Таїровської ради, що відбулося 29 березня  у присутності усіх 16-ти його членів, було присвячене насамперед розгляду заяв громадян, що звернулися про надання матеріальної допомоги за рахунок бюджетних коштів у зв’язку із різними життєвими обставинами. Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було вирішено:

 

  1. Надати 191 громадянину матеріальну допомогу у розмірі 1300 гривень, що опинилися у тяжкому матеріальному становищі, пов’язаним з отриманням низьких доходів родини;
  2. 3-є громадян отримають матеріальну допомогу у зв’язку зі смертю близького родича. Її розмір складає 3706 гривень;
  3. Матеріальну допомогу у розмірі 3000 гривень отримають 69 малозабезпечених громадян, що мають хвороби і лікувалися у медичних установах;
  4. 48-ми мешканцям громади надали матеріальну допомогу у розмірі 5000 гривень у зв’язку із складними хворобами, хірургічними операціями та коштовним лікуванням.

 

Загалом на виплату матеріальної допомоги вказаній кількості громадян відповідно рішення Виконкому Таїровської ради буде спрямовано 706 418 гривень бюджетних коштів.

Крім того під час засідання розглядалися й інші питання. Зокрема про присвоєння адрес земельним ділянкам, що утворилися в результаті її розподілу між співвласниками, а також об’єктам нерухомого майна – житловим будинкам з господарськими будівлями та спорудами. Погоджувалися питання щодо видачі путівок у позачерговому порядку до Дошкільного навчального закладу «Журавлик» за наявності вільних місць  для дітей окремих громадян. Окреме рішення стосувалося продовження заходів по демонтажу самовільно встановлених загороджувальних конструкцій (шлагбаумів) та засобів примусового зниження швидкості («лежачих поліцейських»), що обмежують рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях житломасивів та населених пунктів. На наступному тижні подібна робота буде проведена на «Золотій гірці», де силами працівників ЖКП «Таїрове» будуть демонтовані незаконно встановлені засоби обмеження руху на вулицях Незалежності та Новосельській.    

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *