Приорітетне питання 8 сесії - організація системи здоров’я громадян

 

Одним з пріоритетних питань 8 сесії, що відбудеться 25 квітня — організація системи здоров’я громадян та функціонування медичних установ на території Таїровської громади 

 

Насамперед, першочергове завдання — введення в експлуатацію Амбулаторії сімейної медицини в “Райдужному”. Її відкриття планується на День медичного працівника, який будуть святкувати 16 червня.

 

У програмі розвитку Таїровської ОТГ на придбання медичного обладнання для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини в “Райдужному” закладено 13 млн. грн. Закуплене обладнанне буде відповідати всім вимогам Міністерства охорони здоров'я України, а зараз готуються всі необхідні документи для проведення тендеру. Також, паралельно триває робота щодо підбору кваліфікованого медичного персоналу до нової амбулаторії 

 

Наразі на території Таїровської громади медичних установ лише три:

 

Таїровська амбулаторія (діюча)
ФАП у Сухому Лимані (діючий)
Амбулаторія в Райдужному (відкриття заплановане на 16 червня)

 

У перспективі планується створення комунального підприємства з метою забезпечення функціонування всіх медичних установ на території Таїровської громади. Передбачено будівництво фельдшерсько-акушерських пунктів в інших населених пунктах та житлових масивах за рахунок субвенцій державного бюджету, що виділяються на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

 

Найближчим часом запланований ремонт приміщень у Таїровській амбулаторії та у фельдшерсько-акушерському пункті Сухого Лиману, а новий ФАП незабаром з’явиться у Червоному Хуторі.

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *