Новорічне привітання Хасана Хасаєва

 

Дорогі земляки! Найкраща в світі громада!

 

Сердечно вітаю кожну родину, кожен населений пункт Таїровської ОТГ с Різдвом Христовим та Новорічними святами. Ми прожили спільно з Вами один з найважчих років. В ньому було все: брехня та бруд, скандали та зради, розчарування та зневір’я у справедливість. Але ми вистояли, дорогі мої! Вистояли та перемогли! На адміністративній карті України з’явилася Таїровська об’єднана територіальна громада з площею більше 40 квадратних кілометрів та населенням біля 70 тисяч людей.

 

У нас прекрасне географічне місцерозташування, блискучі фінансові показники бюджету, у нас є все, щоб стати самодостатніми, успішними та розвинутими. Відійшли у небуття склоки та суперечки. До влади прийшли ті, кого дійсно обрали люди. Громаду справедливо очолив мій син Тимур Хасаєв. Я переконаний в тому, що він не буде гіршим за мене, і впевнений, що розпочаті мною позитивні зміни будуть гідно продовжені.

 

В 2019 рік ми вступаємо з надією, що все погане залишиться в році минулому, а Новий рік принесе в наші родини щастя, здоров’я та достаток, любов і віру!

 

З Новим роком, земляки! Процвітання Таїровській землі та нашій Українській державі!

 

З повагою, Хасан Хасаєв

 

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *