Новий сучасний ринок продовольчих та промислових товарів

 

 

Відповідний дозвіл на розміщення комплексу торгівельних павільйонів підприємцю Віктору Вороніну надано рішенням Виконавчого комітету Таїровської ради під час чергового засідання 16 травня. Торгівельний об’єкт відкриється вже 1 червня. Асортимент та якість товарів зможуть повною мірою оцінити насамперед мешканці житлових масивів, що розташовані поруч: «Совіньйону» та «Академмістечка», «Зеленого гаю» та «Золотої гірки». На початку своєї роботи ринок буде складатися з 35-ти торгівельних павільйонів, в яких можна буде придбати продукти харчування та предмети одягу. Незабаром кількість торгових «бутіків» буде збільшена. Розшириться також асортимент товарів, враховуючи пропозиції покупців.

 

Повертаючись до засідання Виконкому слід зазначити, що окрім традиційних питань, на кшталт:

 

  • надання адресної одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади;
  • присвоєння адрес земельним ділянкам, що утворюються в результаті поділу;
  • переведення садових будинків у житлові;
  • погодження видачі путівок до ДНЗ «Журавлик» в позачерговому порядку за наявності вільних місць.

 

Члени Виконавчого комітету також позитивно розглянули колективну заяву мешканців вулиці Ясеневої житломасиву «Дружний», в якій вони просили усунути перешкоди для руху транспортних засобів і пішоходів біля їх будинків, а також припинити незаконну підприємницьку діяльність та самовільне захоплення земель комунальної власності на території ж/м «Дружний».

 

Було вирішено:

 

  • демонтувати незаконно встановлені засоби обмеження руху по вулицях: Помаранчева, 2, 10; Калинова, 4; Світла, 18/1;
  • демонтувати незаконно встановлені металеві огорожі вздовж вул. С. Бузейнікова (між вул. Парковою і Світлою та Сонячною і Квітковою);
  • демонтувати металеву конструкцію для ведення підприємницької діяльності, розташовану на вул. Архітекторській, 26 В (напроти СТО).

 

Роботи з демонтажу будуть виконані підприємством КП ЖКП «Таїрове» найближчим часом.

 

Джерело

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *