13-спроба провести сесію Таїровської ОТГ щаслива

 

 

Сьогодні з ранку, 26 грудня, члени Таїровської виборчої комісії, враховуючи катастрофічну ситуацію у громаді, пов’язану із блокуванням роботи ОТГ низкою новообраних депутатів, на своєму засіданні ще раз розглянули питання щодо оголошення результатів виборів депутатів на тих округах, де вибори раніше були визнанні такими, що не відбулися. Нагадаємо, таких округів було 6.

 

 

 

В результаті голосування до 20-ти раніше обраних депутатів Таїровської ОТГ 1-го скликання додалося ще 6: Сергій Андрусишин від «Райдужного», Федір Марцих та Микола Богдан від «Червоного Хутору», Володимир Яковенко від Лиманки, Олександр Богомолов та Георгій Чорний від Таїрового.

 

Таким чином Таїровська об’єднана територіальна громада отримала повний склад депутатського корпусу. Вже у вечорі цього ж дня, 26 грудня , о 17.00 в Таїровському будинку культури розпочалася 1-ша сесія новоствореного органу місцевого самоврядування. На засідання прибуло 14 новообраних депутатів:
В. Цандр, О. Богомолов, Г Чорний, С. Мораітес, Ю. Предан, Р. Гончаров, М. Стреля, В. Завада, Ф. Марцих, М. Богдан, В. Яковенко, С. Андрусишин, О. Кирєв, М. Лесник.

 

Проігнорували вкотре засідання першої сесії без будь-яких причин:
А. Колесникова, Г. Вольський, В. Синіговець, Д. Топольницький, В. Шаєвський, В. Токаренко, С. Рудов, Л. Гуславський, Л. Бурлака, Д. Кривий, Л. Беженар, Д. Нетреба.

 

 

Але все ж-таки необхідного для початку роботу кворуму, у складі 14-ти депутатів, вдалося досягти.

 

В ході засідання була зачитана постанова про реєстрацію Тимура Хасаєва Таїровським селищним головою. Вона була вручена особисто переможцю виборів з рук голови Таїровської територіальної виборчої комісії. Потім у присутності депутатів, представників громадськості та ЗМІ Хасаєв Тимур Хасанович склав присягу селищного голови.

 

Таким чином можна вважати, що річна епопея з «таїровськими виборами» нарешті завершилася. Попереду – кропітка робота в ім’я громади і кожного її мешканця. І цієї роботи – непочатий край. Ну, а поки, що - наші вітання усім мешканцям Таїровської об’єднаної територіальної громади. На більший новорічний подарунок не варто було б очікувати. Успіхів новому голові! Плідної роботи депутатському корпусу! Мира, злагоди і процвітання Таїровський громаді!

 

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *