Найуспішнішому Голові за історію Таїровської громади виповнилося 60

 

 

Привітання було опубліковане на офіційному сайті Таїровської селищної ради:

 

"Ім’я, яким його нарекли батьки, воістину стало для нього доленосним. Слово «Хасан» має виключно арабські корені. Десь воно слугує ім’ям, а десь і прізвищем. Значень у нього також де-кілька, але всі пов’язані з величчю, силою духу і перемогами. Бо «Хасан» - це і хан, і воїн, і султан, і шейх, і навіть пророк. Скажіть після цього, що наші імена не впливають на наші долі і власне життя?

 

Його пращури сотнями літ жили високо у горах Кавказу, і лише за півроку, як він народився, батьки перебралися ближче до «цивілізації» – Хасавюртівського району Дагестану. Він навчався у Донецькому технікумі фізичного виховання, служив строкову службу бортмеханіком «МІ-8» у литовському Каунасі. А потім в його житті з’явилася Одеса. Саме тут – у цьому приморському місті він пізнав усе: важку працю вантажником і цікаві роки навчання в Одеському «нархозі». Тут він зустрів своє кохання – тендітну одеситку Тетяну, яка народила йому сина і доньку. У нього з’явилися друзі, ні – безліч друзів, які оцінили його щирість і доброту, чесність і порядність. І він став ким є – Хасаном Гаруновичем Хасаєвим – найавторитетнішою людиною багатотисячної Таїровської громади.

 

Сьогодні, 9 березня, у нього ювілей – 60 років! Як не кажіть, Вік Мудрості! Часто залюбки близькі та друзі його кличуть «Дагестанським Шевченком». Напевне, це також абсолютне Знамення Господнє – народитися в День народження «Великого Тараса». Бо так, як ЛЮБИТЬ Україну Хасан Гарунович, не кожен з нас, українців, її шанує. Вона дійсно для нього «Понад усе!». Але він не тільки її любить, милуючись красотами мальовничих Карпат або Сіверських лісів, він її РОЗБУДОВУЄ – як це було за його особистої участі під час двох «майданів» 2004-го та 2014-го років. Він її – Україну – ЗАХИЩАЄ, як це було в період з 2014-го по 2016 роки на Донбасі, де Хасана Гаруновича знали на кожному блок-пості, у кожному підрозділі 28-ї Одеської механізованої бригади за красномовним позивним «Тил». Врешті-решт, він її – Україну – СТВОРЮЄ, прикрашаючи своїми добрими справами одне з її найчудовіших місць – благодатні таїровські землі, на яких розташовано 15 населених пунктів та житлових масивів, об’єднаних в одну Таїровську громаду з населенням більше 50-ти тисяч мешканців.

 

Наразі громаду очолює його син Тимур. Не лише він – усі ми робимо перші кроки до свого загального Успіху в державному процесі децентралізації. У нас для цього є все: працьовиті люди, родючі землі, фінансові ресурси і… ГОЛОВА. Саме так – ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ТАЇРОВСЬКОЇ ГРОМАДИ – ХАСАН ХАСАЄВ – ВОЇН, ПАТРІОТ І ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

 

Йому лише 60! На його вік, особливо останнім часом, випало все – брехливі звинувачення і підступні зради, судові розборки і злочинні погрози. Він по суті самотужки кинув виклик усій СИСТЕМІ вітчизняного правосуддя і корупційної влади. І переміг. Знаєте завдяки чому? Підтримці людей! Саме у найважчі часи його надихала громада, і він, не зрадивши її,  впевнено рухався вперед!

 

Звісно, у такому віці де-хто йде відпочивати, насолоджуватися життям, подорожувати і виховувати онуків. Але уся Таїровська громада бажає Хасану Гаруновичу міцного здоров’я і сил, аби завершити усі розпочаті ним добрі справи. Нехай його Великого Серця і Щирої Душі вистачить для всіх: і його родині, і його друзям, і його громаді – всім, хто ним пишається і в нього вірить!

 

З Ювілеєм, наш Лідер!

 

З любов’ю, колектив Таїровської селищної ради"

 

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *