На території громади стане безпечніше

 

Пріоритетним напрямком розвитку Таїровської громади стане збільшення рівня безпеки громадян.
Таїровська селищна рада в проекті «Програми економічного розвитку і розвитку інфраструктури» передбачає реалізацію комплексних заходів задля забезпечення безпеки та захисту життя і здоров'я громадян.

 

Відповідно до проекту програми «БЕЗПЕКА ТАЇРОВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» планується:

 

1. Придбання приміщення для розташування Таїровського пункту поліції у житловому масиві «Райдужний». 
2. Встановлення системи відеоспостереження у ж/м «Райдужний», «Червоний хутір», «Чорноморка-2», «Дружний», «Чорноморка», «Сухий Лиман»; на території ж/м «Райдужний» планують встановити 30 відеокамер високої чіткості, доступ до яких буде мати поліція. 
3. Розробка проекту організації патрулювання вулиць охоронною службою в с.Сухий Лиман, с.Балка, ж/м «Червоний хутір», «Чорноморка-2», «Дружний», «Чорноморка». 

 

В найближчий час будуть проведені тендери та консультації з охоронними структурами. На консультаціях будуть обговорені питання охорони периметру, графіки переміщення, зони відповідальності та обов'язки охоронців.

 

Таїровська громада, з населенням 50 тисяч мешканців, має лише 2-х  дільничних інспекторів, тому ще одним важливим питанням є збільшення чисельності працівників національної поліції на нашій території. Пропозиція щодо створення окремого опорного пункту поліції у чисельності 12 осіб були направленні до керівництва національної поліції України в Одеській області. 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *