Чергове засідання Виконавчого комітету Таїровської селищної ради

 

На засідання Виконкому Таїровської ради, яке відбулося 23 квітня, завітала громадськість з житлових масивів «Райдужний» та «Совіньйон», аби висловити свою позицію щодо питань тарифів на деякі послуги, що мав розглядати Виконавчий комітет.

 

Палка дискусія виникла по запропонованим тарифам з центрального водопостачання та водовідведення, що надаються ТОВ «Комунсервіс» мешканцям «Совіньйону». Слід зауважити, що свої пропозиції Обслуговуюча організація до селищної ради представила ще наприкінці лютого, і відповідний документ був опублікований на офіційному сайті ради. Крім того, відповідні розрахунки по вказаному тарифу розглядалися спеціалізованою комісією Держспоживслужби України.  Виявлені зауваження ТОВ «Комунсервіс» були усунені. Але, враховуючи претензії громадськості житлового масиву на адресу Обслуговуючої організації про відсутність публічності щодо обговорення необхідності підняття тарифів та їх обгрунтування, Виконавчий комітет не підтримав рішення по встановленню нових тарифів, і повернеться до цього питання лише після його обговорення між представниками громадськості та Обслуговуючої організації.

 

Між тим, питання «Про встановлення коригованих цін/тарифів на послуги централізованого опалення, гарячого водопостачання, з утримання багатоквартирних будинків та утримання прибудинкових територій», що надають обслуговуючі компанії мешканцям житлових масивів «Райдужний» та «Ульянівка», були прийняті одноголосно. Вони докладно обговорювалися напередодні засідання, в тому числі з представниками депутатського корпусу, що представляють вказані населені пункти. Нові тарифи на послуги зростуть в середньому на 54 копійки. І це, на думку менеджерів обслуговуючих компаній, об’єктивне коригування тарифів, пов’язане перш за все із зростанням мінімальної зарплати та підвищенням закупних цін на матеріали та обладнання. Негативна ж реакція де-яких мешканців «Райдужного» пов’язана насамперед з якостями послуг, що надаються. Сподіваємося, що компроміс між жителями та керівництвом обслуговуючих установ буде досягнуто найближчим часом за допомоги депутатського корпусу на місцях.

 

Крім того, Виконком прийняв позитивні рішення  про надання матеріальної допомоги де-яким категоріям громадян. До Дня Чорнобильської трагедії 26 квітня матеріальну допомогу у розмірі 1000 гривень отримають 19 ліквідаторів аварії, що мешкають на території Таїровської ОТГ. Багато і тих, кого відзначать з нагоди Дня перемоги над фашизмом та Дня пам’яті та примирення. По 5 тисяч гривень отримають 3 ветерана 2-ї Світової війни: Нагорних Іван Михайлович, Алєксєєв Іван Матвійович та Рибченко Микола Іванович. По 500 гривень отримають 30 учасників бойових дій (трудового фронту) 2-ї Світової війни, по 1500 гривень – 136 учасників бойових дій на територіях інших держав, воїни-інтернаціоналісти та 51 учасник бойових дій в зоні проведення АТО та Операції об’єднаних сил. По 5 тисяч гривень буде виплачено: Ганні Шмалько – матері загиблого воїна в зоні АТО, а також Ирині Кіфоренко, Олександрі Лабуткіній, Тетяні Бузейніковій та Олені Кокуріній – дружинам, що втратили своїх чоловіків під час війни на Сході країни.

 

Завершився Виконком прийняттям рішенням про надання дозволів де-яким товариствам на проведення робіт із благоустрою земельних ділянок комунальної власності та благоустрою прилеглої території.     

 

 

Джерело

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *