42 мільйони на укріплення Чорноморського узбережжя

 

 

До Чорноморську поетапно надходить фінансування на будівельні роботи з укріплення прибережної зони. Усі 42 мільйона гривень із резервного фонду державного бюджету місто отримає до кінця 2018 року. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час зустрічі з мешканцями вулиці Приморська міста Чорноморськ.

 

«Найголовніше — повністю зупинити зсувні процеси, від яких люди потерпають вже багато років», — підкреслив Максим Степанов. Відтак, під час реалізації проекту передбачається улаштування палевих утримуючих споруд та дренажного комплексу.

 

Зазначимо, кошти виділено розпорядженням Кабміну України від 19 вересня 2018 року. Для цього голова Одеської обласної державної адміністрації особисто звернувся з листом, в якому йшлося про необхідність реалізації проекту «Протизсувні заходи в прибережній зоні в районі 9-го мікрорайону м. Чорноморська. Коригування» та запобігання виникненню надзвичайної ситуації в Одеській області.

 

Нагадаємо, протягом 20 років мешканці міста Чорноморськ страждали через зсуви ґрунту прибережної зони. У зоні негативного впливу опинилися територія площею понад 30 гектарів та майже п’ять тисяч мешканців.

За матеріалами oda.odessa.gov.u

   

 

 

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *