Сухий Лиман: Територія розрухи та недбалості

 

Депресивний вигляд має сучасний Сухий Лиман – він міг би стати доброю локацією для зйомок якогось фільму про застійні 80-ті минулого сторіччя. Але, нажаль, це – реальність. Застаріла зупинка «За рулем», скрізь сміття, два контейнера, але вони закриті, в інших місцях зовсім контейнерів немає, мешканці скидають сміття де прийдеться – і це на відстані лише 10 кілометрів від міста!

Користувач Фейсбуку Максим Арбузов розмістив фото, якіпідтверджують жахливий стан території Сухого Лиману, але вже отримує дзвінки від представників місцевої влади з наполегливим проханням видалити цей пост.

«Невже так важко поставити хоча б металеві баки для побутових відходів на кожному перехресті, – задається питанням Максим Арбузов, – чи місцева влада хоче залишитися без роботи?»

ПІВДЕННА МЕДІА МЕРЕЖА теж відвідала Сухий Лиман, щоб на власні очі переконатися, що становище в населеному пункті справді жахливе. Побачивши місцевий стадіон, ми зрозуміли, що спорт – не в пріоритеті у місцевої влади. Судячи по великій кількості порожніх пляшок і недопалків, постійні відвідувачі цього спортивного об’єкту – ніяк не спорсмени. Порослі сухою травою ігрове поле та трибуни не залишають ніякого шансу для розвитку спорту в Сухому Лимані.

Ще один «яскравий» кадр – місцевий магазин, за яким сміття лежить саме під парканом та створює добрі умови для існування щурів… До речі неподалік від цього безладу – дитячий майданчик.

Ось таки справи. Дуже хочеться почути коментар Сухолиманської селищної ради, що їм заважає турбуватися про свою територію…

ФОТО: Максим Арбузов та Південна Медіа Мережа

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *