Будівництво моста через Сухий Лиман

 

 Будівництво моста через Сухий Лиман відновлять, або навіщо потрібні тендери?

Про відновлення будівництва моста на своїй сторінці в Фейсбук повідомив мер Чорноморська Валерій Хмельнюк.

Чорноморський міськрада отримала розпорядження губернатора Одеської області Максима Степанова про перерахування з обласного бюджету 30 млн. грн. на відновлення будівництва моста через Сухий лиман. Розпорядження було видано на підставі відповідного рішення Бюджетного комітету ВР України.

Нагадаємо, 29 вересня 2018 року будівельні роботи на мосту були заморожені через підвищення собівартості робіт. Губернатор Одеської області Максим Степанов підписав розпорядження, в якому йдеться про зміну кошторисної вартості будівництва моста через Сухий лиман на дорозі Одеса-Чорноморськ. Спочатку на ці цілі виділяли 131 млн. грн., після чого додатково виділили ще 30 млн. Тепер мова йде про збільшення вартості ще на 56 млн. Загальну вартість робіт оцінили в 217 млн. 29 тис. грн. Будівництвом моста займається компанія «Югтрансбуд».

КОМЕНТАР ПІВДЕННОЇ МЕДІА МЕРЕЖІ

Виникає питання: якщо компанія "Югтрансбуд" виграла тендер на будівництво моста на підставі запропонованої вартості матеріалів і робіт, чи можна цю вартість збільшувати вже в процесі виконання тендерного завдання? Тоді навіщо взагалі проводити тендери?

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *