Комунальники прибрали апокаліптичний «острів» біля пивзаводу

 

На прохання мешканців гуртожитку колишнього Пивзаводу, розташованого на вулиці Пивоварній в районі Бурлачої Балки та Совіньйону, ранком 18 березня майже у повному складі працівники бригади прибирання і благоустрою території КП ЖКП «Таїрове» вийшли на роботи щодо приведення до ладу навколишньої території та під’їзних шляхів. Прибиралося сміття, обрізалося гілля на деревах, ремонтувався дитячий майданчик, ліквідувалися наслідки буревію на фасаді та даху будівлі. Загалом у роботах по наведенню порядку на території було задіяно 12 працівників комунального підприємства та 3 одиниці техніки.

 

 

Так воно й є – гуртожиток колишнього Пивзаводу – це одна з найпроблемніших «точок» на карті Таїровської громади, де люди по суті живуть в умовах «апокаліпсису». Тільки уявіть собі: 24 родини, життя яких було колись пов’язане з суперсучасним на той час Пивзаводом «Чорномор», сьогодні змушені жити, мов на «острові» - навкруги нікого, крім них самих. Умови – як у звичайнісінькій «общазі». Вид з вікна – залишки майже зруйнованого і розкраденого пивзаводу, об’єктів торгівлі або харчування – нуль, до громадського транспорту – 20 хвилин пішого ходу. Хоча живуть тут і діти, і дорослі.

 

 

Силами працівників КП ЖКП «Таїрове» територія навколо гуртожитку Пивзаводу була прибрана, гойдалки на дитячому майданчику відремонтовані. Про те, як і чим живуть мешканці цього найменшого мікрорайону Таїровської громади, ми розкажемо більш детально у наступному випуску «ПівДня».

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *