Важливо! Тарифні рішення

20 Октября 2018

 

 

На засіданні виконкому Таїровської селищної ради, яке відбулося сьогодні, найважливішими розглянутими та прийнятими питаннями були:

 

- розгляд клопотання КП "ЖКП "Таїрове" про встановлення нових тарифів на житлово-комунальні послуги;

 

- встановлення коригованих тарифів на послуги централізованого опалення, гарячого водопостачання, утримання багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій в масиві "Райдужний";

 

- встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та послуги з вивозу твердих побутових відходів, які будуть надаватись ТОВ "Дайберг".

 

Також було вирішено погодити ТОВ "Дайберг" проект благоустрою паркової зони і влаштування майданчика зупинки громадського транспорту в житлово-будівельному кооперативі "Дайберг".

 

Всього на засіданні виконкому були розглянуті 60 питань, серед яких присвоєння адрес, переведення садово-дачних будинків в жилі, погодження на благоустрій та розвиток територій приватними підприємцями та інше.

 

Стосовно нових тарифів, на означених територіях вони трохи підвищились, але все одно нижче одеських міських тарифів. Так, мешканці Таїрово будуть сплачувати за водопостачання та водовідведення 13,47 грн., а Червоного Хутора - 13,85 грн.

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *