7-а спроба зібратися на сесію Таїровської ОТГ

19 Ноября 2018

 


Все як завжди, але є й відмінності:

 

Нескінченний "мильний серіал" про вибори до Таїровської об’єднаної територіальної громади, що триває майже рік, 17 листопада неочікувано набув свого продовження. Після шести невдалих спроб зібрати першу сесію ОТГ новообраними депутатами, Таїровська територіальна виборча комісія на чолі з Олегом Буравльовим, здавалося остаточно загнала себе і всю громаду у "глухий кут" своїми суперечливими рішеннями.

 

Нагадаємо, повноваження депутатів підтверджено у 20-ти переможців виборів на округах з 26-ти. Тимур Хасаєв, що отримав найбільшу кількість голосів в боротьбі за звання першого голови Таїровської ОТГ, так досі й не приступив до виконання своїх повноважень.

 

 

 

Шість спроб зібратися 20-ма депутатами, щоб приступити до роботи, обрати секретаря ради з функціями виконувача обов’язки селищного голови, ні до чого не призвели з однієї причини — відсутності кворуму: при необхідних у мінімальній кількості 14 новообраних депутатів, на першу сесію збиралося завжди тільки 12. Це був своєрідний демарш тих 8-ми, що були не згодні з тим, що Таїровська виборча комісія не визнала Тимура Хасаєва Таїровським головою. Дійшло до того, що ті самі 12 просили ТВК провести повторні вибори депутатів, замість 8-ми, що не приходили на засідання першої сесії. Сама ж Таїровська виборча комісія зверталася з цього приводу до правоохоронних органів з метою отримання правової оцінки того, що відбувається.

 

Поки тривали подібні "розборки", група новообраних депутатів зробила ще одну спробу зібратися на першу сесію — до голови виборчої комісії Олега Буравльова надійшов лист-звернення з проханням скликати першу сесію ОТГ. Під ним підписалися 14 обраних депутатів. Таїровська ТВК призначила її на 17 листопада в Таїровському будинку культури.

 

На 13:00 оголошений час початку засідання, в залі знову не вистачило кворуму: з необхідних 14-ти було зареєстровано знову лише 12. Як так могло статися? Хто ж знову не з’явився?

 

Насамперед, всі присутні звернули увагу, що на першу сесію вперше прибули ті 8 депутатів, які ігнорували попередні засідання. А не прийшли якраз ті, що напередодні просили О.Буравльова скликати сесію, ті, що нещодавно самі просили щодо повторних виборів на округах "прогульників" — В.Вольський, В.Синіговець, Д.Нетреба, В.Шаєвський, Л. Гуславський, Л.Бурлака. В.Токаренко. Оппа… щось, значить пішло не так. Що саме?

 

Поки громада разом з членами ТВК терпляче чекали кворуму депутатів в Будинку культури, з’ясувалося, що деякі з них: Г.Вольський, В.Шаєвський, В.Синіговець в цей час "відпочивають" в одному з ресторанів Одеси. Прямо до них і виїхали їх майбутні колеги разом з головою Таїровської ТВК О.Буравльовим.

 

"Детектив" нічим не закінчився: переконати депутатів прибути на засідання не вдалося. Аргументи, як "у малих дітей" — "Раніше ті не приходили, а тепер ми!". Цирк, та й годі… Продовження триває.

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *