28-а сесія Таїровської селищної ради в котрий раз не відбулася

13 Ноября 2018

 

 

Південній Медіа Мережі стало відомо, що призначене на сьогодні, 13 листопада, проведення 28-ї сесії депутатів Таїровської селищної ради 7-го скликання за пропозицією голови селищної ради Хасана Хасаєва була перенесена орієнтовно на тиждень.

 

Депутати селищної ради 7-го скликання більш ніж півроку не збиралися для вирішення життєво важливих питань громади - в надії, що новообраний депутатський корпус Таїровської об'єднаної територіальної громади на чолі з Тимуром Хасаєвим приступить до роботи, але цього не сталося.

 

Саме тому сьогодні об 11 годині ранку до ДК Таїрове всупереч очікуванням прибула рекордне за останній час число депутатів 7-го скликання - 20 обранців, більшість з яких мають кардинально протилежні погляди на події в Таїрове. Всі вони були націлені на роботу з багатьма накопиченими питаннями, такими як затвердження податкових ставок і комунальних тарифів, прийняття на баланс багатоквартирних будинків, приватні питання мешканців громади - всього 130 питань, розглянутих напередодні загальною комісією.

 

Глава селищної ради Хасан Хасаєв висловив думку, що всі ці питання ще до кінця не опрацьовані, а прийняття рішень по ним має бути справедливим і зваженим, і тому запропонував відкласти проведення сесії орієнтовно на тиждень.

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *