ІІ етап біологічного форуму учнівської молоді "Дотик природи"

13 Ноября 2018

 

 

31 жовтня – 2 листопада в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету "Києво-Могилянська академія" пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді "Дотик природи", учасниками якого стали учні 10 класу Таїровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радіюк Влада (ІІІ місце в категорії "Хімія") та Мораїтес Ігор (ІІ місце в категорії "Хімія").

 

Центральною подією цьогорічного фінального етапу стала наукова конференція, яка пройшла у форматі творчої зустрічі з провідними науковцями України. Спеціально запрошений відомий еколог, в.о. директора Національного антарктичного наукового центру Міністерства освіти і науки України, кандидат біологічних наук Євген Олександрович Дикий та зимівники 22-ї антарктичної експедиції розповіли про роботу антарктичної станції «Академік Вернадський», про дослідження біологічних об’єктів сьомого континенту. На конференції офіційно був даний старт всеукраїнському науковому експерименту щодо вивчення популяції пінгвінів, із широким залученням до цього учнівської молоді.

 

Форум проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни. Пишаємося, що учні Таїровської ЗОШ приймають участь у таких форумах та показують досить відмінні результати!

 

 

коммент.

Написать комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены символом *